Adres en contactname

Vlaams Compostelagenootschap, Frederik de Merodestraat 18, 2800 Mechelen
Altijd te bereiken met het contactformulier of op info@compostelagenootschap.be.
Telefonisch bereikbaar op 015 29 84 36, enkel tijdens het Infopunt, elke zaterdag van 10 tot 16 uur, behalve op feestdagen, paaszaterdag en in de kerstvakantie.

Hoe te bereiken?

Het Vlaams Compostelagenootschap heeft zijn secretariaat, vergaderruimte en bibliotheek in het Diocesaan Pastoraal Centrum (DPC), vlak bij de Grote Markt en de Veemarkt.

Met het openbaar vervoer

Met de trein. Mechelen beschikt over twee stations: Mechelen en Mechelen-Nekkerspoel.

Vanaf station Mechelen. Wandel tegenover het station de Hendrik  Consciencestraat in en steek de vroegere vesten over. Loop altijd rechtdoor tot op de Grote  Markt. Steek die schuin links over naar de Frederik de Merodestraat. Minder dan 20 minuten stappen.

Vanaf station Nekkerspoel. Steek de Dijle over en wandel de Keizerstraat in. Aan de St.-Pieter-en-Pauluskerk sla je rechts af, de Veemarkt. Net voor de Holiday Inn neem je links een straatje tot in de Varkensstraat. Rechtsaf. Zo kom je in de Frederik de Merodestraat. Ongeveer 10 minuten stappen.

Met de bus vanuit het station Mechelen. Op busperron 11 neem je de centrumpendel, bus 1, tot de halte ‘Botermarkt’ op de Bruul. Ga richting Grote Markt. Steek die schuin links over tot in de Frederik de Merodestraat. Ongeveer 5 minuten stappen.

Met de wagen

Volg je gps tot hotel Holiday Inn, Veemarkt 37, Mechelen. Net voor het hotel sla je af tot aan de Varkensstraat (100 m). Rechtsaf. 50 m verder, aan je linkerkant, is de ingang van de bezoekersparking (Varkensstraat 6). Je kunt er onbeperkt parkeren voor € 2. Wanneer je jouw auto geparkeerd hebt, stap je de parking terug uit. Sla links af en vervolgens ga je in de Frederik de Merodestraat opnieuw linksaf.

Is er geen plaats op de bezoekersparking, dan kun je in de parking terecht onder de Veemarkt.
Gratis parkeren kun je altijd op het Douaneplein en, even verder, aan de Nekkerhal. Op zaterdag rijdt er tussen 10 en 19 uur een gratis Shopping Shuttle tussen deze parkings en het centrum.
Tijdens het weekend en op feestdagen kun je gratis parkeren aan het station van Nekkerspoel of in de overdekte parking aan de Zandpoortvest.

Gerichte contactname

Pelgrimsinformatie voor stappers

Roland De Brabander, 050 8149 32, rdebrabander@skynet.be
Luc Holsters, 0486 12 79 92, luc.holsters@telenet.be

Pelgrimsinformatie voor fietsers

Dees Van Caeyzeele, 0472 32 36 47, deesvancaeyzeele@donbosco.be
Robert Truyen, robert.truyen@skynet.be

Regionale afdelingen

Redacties

Werkgroepen en diensten

Afdelingenwerking: Luc De Bolle afdelingenwerking@compostelagenootschap.be
Algemene info: Luc De Bolle info@compostelagenootschap.be
Hospitalerowerking: Marie-Josée Gijssels hospitaleros@compostelagenootschap.be
Infodagen: Luc Holsters infodagen@compostelagenootschap.be
Infopunt: Jos Belmans infopunt@compostelagenootschap.be
Jacobalia: Cécile Hoskens jacobalia@compostelagenootschap.be
Ledenadministratie: May Van Miert ledenadministratie@compostelagenootschap.be
Onderdak in Vlaanderen: Jos Belmans onderdak@compostelagenootschap.be
Pelgrimskoor Adalard van Aubrac: Claudine Lybaert pelgrimskoor@compostelagenootschap.be
Pelgrimspaden: Ludo Van Lint pelgrimspaden@compostelagenootschap.be
Pelgrimswinkel: Herman en Mia Merckx-Beullens pelgrimswinkel@compostelagenootschap.be
Spiritualiteit: Jeannine Van Dijck spiritualiteit@compostelagenootschap.be
Stempelboekje en geloofsbrief: Christiaan Cardinael geloofsbrieven@compostelagenootschap.be
Webmaster (technisch): Karel De Vriendt webmaster@compostelagenootschap.be
Website: Hugo Frederix website@compostelagenootschap.be

Login met je gegevens

Je gegevens vergeten?